لغو پیش بارگذار

برای محافظت از ملک خود بیمه نامه آتش سوزی دریافت کنید

بیمه آتش سوزی واحد مسکونی

بیمه آتش سوزی واحد مسکونی

الف) منازل مسکونی : مواردتحت پوشش در این نوع بیمه نامه ، شامل ساختمان منازل مسکونی ،تاسیسات و اثاثیه منزل مشاعات و مشترکات می باشد . ب) مجتمع های مسکونی : مواردتحت پوشش در این نوع بیمه نامه ، شامل ساختمان منازل مسکونی ،تاسیسات و اثاثیه منزل مشاعات و مشترکات می باشد که توسط مدیر ساختمان یا هیئت مدیره بیمه می گردد. ج) جامع منازل مسکونی : در بیمه نامه جامع منازل مسکونی خسارت های ناشی از آتش…

بیمه آتش سوزی واحدهای تجاری

بیمه آتش سوزی واحدهای تجاری

این نوع بیمه نامه ، مراکز تجاری از قبیل فروشگاهها ،کارگاه ها ،تعمیرگاه ها ،مراکزتفریحی، ورزشی و ….را تحت پوشش قرار می دهد .گفتنی است که دامنه بیمه نامه های تجاری گسترده تر از بیمه نامه های دیگر می باشد .

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی و انبارها

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی و انبارها

دراین بیمه نامه ،تمامی ریسکهای صنعتی، نظیرکارخانه ها تحت پوشش قرار می گیرند .دارایی ها و اموالی که در یک کارخانه می توان بیمه نمود شامل ساختمان ها ،ماشین آلات ،تاسیسات ،موجودی مواد اولیه و ساخته شده ،ابزارآلات و تجهیزات ،اثاثیه ثابت ولوازم اداری و …. می باشد.

برای مشاوره و صدور بیمه آتش سوزی واحدهای مسکونی ؛ تجاری و صنعتی با شماره زیر تماس بگیرید و یا شماره تلفن خود را در قسمت زیر وارد نمایید.

همین حالا تماس بگیرید!

۰۹۱۹۹۰۷۱۰۶۶

چطور می تونم کمکتون کنم ؟

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in Unknown on line 0